top of page
Uncover logo white_edited_edited_edited_

Odkrywaj świat po angielsku z

Udaj się w najdalsze, najdziksze, najbardziej ekstremalne miejsca

i poznawaj świat i ludzi ucząc się jednocześnie języka angielskiego.

Ten fascynujący kurs stworzony przez Cambridge we współpracy z Discovery Education pobudza naturalną ciekawość człowieka do poznawania Ziemi i ludzi, co sprawia, że nauka języka angielskiego przybiera zupełnie inny wymiar, a stymulujące tematy, obejmujące cudy jak i problemy naszego globu, angażują nastoletnich uczniów i podnoszą ich świadomość otaczającego nas świata i skłaniają do jego głębszego zrozumienia.

Również towarzyszące każdemu poziomowi kursu dziesiątki filmów oraz krótkie książki z serii Cambridge Discovery Education Interactive Readers stwarzają jeszcze więcej możliwości do naturalnego poznawania języka.

Wszystkie książki ze wspomnianej serii, a jest ich ponad 100, można odsłuchać w całości na naszej stronie, jak również oglądnąć zamieszczone na VIMEO krótkie filmy związane z ich treścią zaczerpnięte z Discovery Channel.

Choć cały kurs obejmuje cztery poziomy (A1-B2), my staramy się w ramach zajęć z młodzieżą ze szkół podstawowych zrealizować trzy z nich. Lekcje są w pełni interaktywne dzięki komputerowej wersji podręcznika Presentation +, co umożliwia nam również przeprowadzanie zajęć Online.

bottom of page