top of page
Szukaj
  • EDU-Corner

COVID znowu uprzykrza życie


W związku z coraz większym prawdopodobieństwem nie brania udziału w zajęciach w wyniku choroby, zajęć online/hybrydowych w szkołach publicznych lub (często przymusowej) kwarantanny informujemy, ze istnieje możliwość zdalnego uczestnictwa w naszych lekcjach za pomocą platformy Zoom. Jak na razie, wszystkie zajęcia odbywają się normalnie tzn. stacjonarnie w ustalonych na początku roku godzinach, a uczniowie, którzy nie mają możliwości pojawić się na nich osobiście, proszeni są o jak najszybsze przekazanie takiej informacji smsem, nie później jednak niż do godziny 12:00 w dniu, w którym odbywają się zajęcia na numer telefonu 606 68 68 75. Jest to istotne, żeby móc zdążyć przesłać nieobecnym uczniom ewentualne materiały niezbędne do sprawnego przeprowadzenia lekcji.

Jeżeli ilość osób nieobecnych będzie większa lub równa połowie, wtedy całe zajęcia odbędą się online, o czym będziemy wszystkich informować.

UWAGA!

Wszyscy uczniowie, którzy w poprzednim semestrze nie mieli zajęć online proszeni są o założenie konta na platformie zoom (w razie problemów służymy pomocą), przesłanie nam smsem adresu email, na którym jest założone konto i przyjęcie zaproszenia do swojej grupy od nauczyciela prowadzącego. Dotyczy to również wszystkich tych osób, które z jakiś powodów zmieniły od zeszłego roku szkolnego swoje konto na zoomie.

Mamy ogromną nadzieję, że przy zachowaniu samodyscypliny i zdrowego rozsądku uda nam się przebrnąć przez ten ciężki okres równie płynnie jak w zeszłym roku.

Comentarios


bottom of page